Tu jesteś: strona główna > Aktualności archiwum > Szczegóły
Coca-cola realizuje w sieci ARBOnetwork kampanię na serwisach kulinarnych – Gotujmy.pl i WielkieZarcie.com.
Umieszczono na nich sekcję specjalną prezentującą przepisy obiadowe Coca-coli. Sekcja promowana jest na stronach głównych obu serwisów za pomocą belki górnej oraz Rectangla 250x300 z przepisem dnia. Na WielkieZarcie.com emitowany jest dodatkowo Skyscraper – po najechaniu na niego kursorem wyświetla się przepis kulinarny. Kampania potrwa do końca marca br.
Sekcja Coca-coli na Gotujmy.pl: 
„Branża FMCG coraz odważniej działa reklamowo w Internecie i jak widać na przykładzie Coca-coli, nie ogranicza się do kampanii zasięgowych” – mówi Wojciech Kałużny managing director sieci ARBOnetwork. „Przekaz w obecnej kampanii nie dotyczy przecież bezpośrednio reklamowanego napoju. Przepisy Coca-coli wzbogacają kontent witryn Gotujmy.pl i WielkieZarcie.com, dzięki czemu kampania ma dla internauty wartość użytkową” – dodaje Wojciech Kałużny.
Witryny kulinarne z kategorii Styl życia badania Megapanel PBI/Gemius, 2009.12: 
Gotujmy.pl to największa polska strona z przepisami kulinarnymi. W grudniu odnotowała ona blisko milion użytkowników (Megapanel PBI/Gemius, 2009.12). Witryna WielkieZarcie.com natomiast z
Witryny kulinarne z kategorii Styl życia badania Megapanel PBI/Gemius, 2009.12: 